Zburzymy wszystko

Firma wyburzeniowa potrzebna jest, kiedy są prowadzone prace rozbiórkowe.
Przygotowując się do rozbiórki jakiegokolwiek obiektu, trzeba przygotować plac budowlany. Potrzebne jest miejsce do składowania wyburzanych elementów i oddzielny teren do składowania części na czas demontażu.

Usługi rozbiórkowe wymagają o zadbanie o trasy przejazdu. Podstawą sukcesu jest sprawna komunikacja. Trakty dróg dla sprzętu mechanicznego muszą być zaplanowane z poszanowaniem przepisów BHP i Polskich Norm.
Jeśli firma dokonuje rozbiórki mostów, bo można przecież za jednym razem rozebrać więcej niż jeden most, wtedy drogi dojazdowe to wręcz priorytet. Nie można uchybić temu zadaniu szczególnie w okresach niepogody. Wywózka materiału pozyskanego wymaga porządnego wykonania dojazdu. Niezwykle ważnym procesem jest też cięcie konstrukcji na mniejsze detale. O ile most nie jest likwidowany za pomocą materiałów wybuchowych. Wtedy inne kwestie są ważniejsze. Eksplozja na placu rozbiórki to wydarzenie, którego się nie powtarza. I może zawsze pójść coś nie tak. Materiały wybuchowe stosowane obecnie do wyburzeń mają niezwykłą siłę niszczycielską. Można za ich pomocą, w jednej chwili przeciąć konstrukcje stalowa na wiele kawałków. Później te panele można wydobyć dźwigiem z rzeki i transportować w całości albo w częściach. W zależności od tego, jakim środkiem transportu dysponujemy…